Gruodžio 14 d. 2b klasės mokiniai toliau tęsė įdomią  pažintį su Vilniaus muziejais ir menu. Apsilankėme Vytauto Kasiulio muziejuje, kuriame apžiūrėjome dailininko tapybos ir grafikos darbus. Labai smagu, kad mokiniai tapo aktyviais ekspozicijos lankytojais. Antrokai drąsiai kalbėjo apie meną ir paveikslus, svarstė kodėl dailininkas vaizduoja vieną ar kitą motyvą, kodėl renkasi vienokias ar kitokias  spalvas, taip pat  ieškojo brangiausiai įvertinto ir  to vienintelio, jiems labiausiai patinkančio kūrinio. Spalvų ir įdomių istorijų užburti antrokai sudalyvavo ir kūrybinėje veikloje – tapė, margino, ornamentavo Kalėdinį eglės žaisliuką. Prasminga ir linksma diena, belaukiant gražiausių švenčių metuose.