Jau du mėnesiai mokomės nuotoliniu būdu. Kiekvienas esame savo namuose, pasiilgę savo klasės draugų,  tačiau visi pilni puikių idėjų ir smagiai nusiteikę mokslo metus užbaigti kuo puikiausiais rezultatais ir gera nuotaika.
       Šį pirmadienį prie kompiuterių ekranų mokytis  susitikome labai neįprastai, nes nusprendėme vieni kitus nustebinti įmantriomis šukuosenomis. Žinoma, geriausiai pavyko mergaitėms – mėlynos kasos, įmantrūs kuodeliai… Antradienį mokiniai nustebino mane – pasipuošė mokyklinėmis uniformomis. Buvo gera. Tarsi sugrįžome į  savo pasiilgtą mokyklą ir mylimą klasę. Trečiadienį mokiniai tapo neįprastais mokytojais –  mokė savo mylimiausius žaisliukus, kuriuos susisodino šalia savęs, priešais kompiuterio ekraną. Buvo smagu žiūrėti ir klausytis, kaip įsijautę aiškino filmukus  savo pliušiniams meškiukams, dinozaurams ir net augintiniams apie Žalgirio mūšį. Vėliau jaunieji mokytojai atliko užduotis Emos pratybose. Tiesą pasakius, labai nustebau, nes šią dieną jų rezultatai buvo ypatingai puikūs. Kas žino, kokias staigmenas dar sugalvos vieni kitiems?

Džiaugiuosi, kad mokiniai puikiai nusiteikę pabaigti mokslo metus. Ir nuoširdžiai dėkoju Tėveliams, kurie be galo supratingi, kantrūs ir atsakingi. Mums visiems nuotolinis mokymas buvo nelengvas išbandymas, bet mes nepabūgome, tapome dar vieningesni ir siekiantys bendro tikslo – kad mokiniai būtų laimingi, kad mokymo(si) kokybė taptų tik dar geresnė.
Mokytoja Genė Banelienė