Išvyka į Japonijos ambasadą

Kamilė Ališauskaitė  3 a klasės mokinė

Balandžio 6 dieną kartu su ketvirtokais aplankėme Japonijos ambasadą Vilniuje. Kol važiavome, kartu su draugėmis aptarinėjome, kaip ten viskas atrodo ir ką gi ten veiksime. Buvo labai smalsu, bet galų gale autobusas sustojo prie didelio pastato. Jis buvo gražus ir neįprastas. Kai įėjome, atrodė, kad patekome į Japoniją. Mus pasitiko labai maloni gidė. Ji pasisveikino ir nuvedė mus į jaukų kambarėlį, kuriame buvo samurajaus šalmas. Sužinojome, kad gegužės 5 dieną Japonijoje švenčiama berniukų diena. Dar sužinojome, kad Japonijoje šventės būna kiekvieną mėnesį. O kovo mėnesį švenčiama mergaičių diena. Daug sužinojome apie šių švenčių tradicijas. Kitame kambaryje žiūrėjome filmus apie japonų virtuvę, šventes, rūbus bei tradicijas. Buvo labai įdomu, nes sužinojau daug naujų dalykų. Dabar žinau, kaip mokosi mūsų bendraamžiai Japonijoje. Tada visi kartu iš popieriaus lankstėme gerves. Kai kuriems nepavyko, tačiau buvo labai įdomu. Ketvirtokei Smiltei pavyko išlankstyti gervę. Tada ji padėjo ir kitiems vaikams. Dar mus aprengė tradiciniais japonų rūbais – kimono. Buvo labai gražu ir linksma.
        Taigi, kelionė buvo įspūdinga ir puiki. Dar ilgai ją prisiminsime.