Kalėdinis renginys

Gruodžio 20 dieną mūsų mokyklą “apgulė” nykštukai. Taip prasidėjo Kalėdinio renginio diena. Pirmose pamokose nykštukų kostiumais pasipuošusių mokinių laukė mokytojų paruoštos kalėdinės užduotėlės ir žaidimai, o 11.00 valandą visi susirinko į “Nykštukų kaimelį” salėje. Į svečius atėjo priešmokyklinukai bei mokyklos vadovai. “Nykštukų kaimelyje “ virė darbas, t. y. pasiruošimas Kalėdoms. Pirmokai rišo ir dalino saldainius, gamino kalėdinius žaisliukus ir puošė kaimelio eglutes. Antrokai mankštinosi, karpė snaiges, kurios taip pat nugulė ant eglučių šakų. Trečiokai šoko ir linksmino svečius kalėdiniais burtais. Iš ketvirtokų kiemelių pasklido kalėdiniai kvapai ir šilti palinkėjimai. Visą laiką skambėjo mokinių atliekamos kalėdinės dainos. Pagaliau, kai visi darbai jau buvo baigti,  į “Nykštukų kaimelį” atskubėjo Kalėdos. Viso kaimelio gyventojams sudainavus bendrą dainą ir palinkėjus linksmų Kalėdų, supokšėjo konfeti patrankos, pasigirdo vaikų juokas ir plojimai.
       Po pietų mokinius aplankė ne Kalėdų Senelis, o iliuzionistas Mantas Wizard. Jis pratęsė paslaptingą Kalėdinio renginio dieną. Nuostaba, susižavėjimas ir plojimai lydėjo kiekvieną Manto rodomą triuką.
       Kalėdinis renginys baigėsi džiaugsmo šūksniais, kai klasėse mokiniai rado Kalėdų Senelio paliktus dovanų maišus. Tai buvo nepakartojama, pilna pasiruošimo, laukimo, paslapčių ir magijos diena mokykloje.