Nuotaikinga GAMTOS PAŽINIMO PAMOKA didžiausiame Lietuvos ąžuolyne!

Saulėtą balandžio 4-osios dieną pirmų klasių moksleiviai apsilankė Neries regioninio parko ąžuolų giraitėje. Moksleiviai, lydimi parko gido, dalyvavo gamtos pažinimo pamokoje.Šis užsiėmimas leido vaikams pabūti mažaisiais gamtos tyrėjais ir įdomiai, interaktyviai bei nuotaikingai susipažinti su senos girios pasauliu. Žaidimų ir užduočių pagalba mokiniai bandė pažinti didžiausią Lietuvos ąžuolyną bei jo gyventojus – pelėdas, genius ir meletas, karietaites ir šikšnosparnius, šernus ir paparčius, egles ir ąžuolus. Sužinojo, ar būnant miške reikia bijoti laukinių gyvūnų, ar šikšnosparniai geria kraują ir kur jie žiemoja, kas Žemėje gyvena seniau – ąžuolai  ar paparčiai… Gamtos pažinimo pamoką Dūkštų ąžuolyne gidas  užbaigė prie paslaptingojo akmens, kuris, pasak vietos gyventojų, būtinai išpildo sugalvotą norą! Ši nuotaikinga išvyka paliko vaikams neišdildomą įspūdį!