Meninio skaitymo konkursas

Sausio 20 dieną į mokyklą šventiškai pasipuošę rinkosi mūsų mokinukai. Visą savaitę ruošęsi, dabar jie rungėsi meninio skaitymo konkurse. Norinčiųjų dalyvauti buvo gana daug.

1-2 klasių grupėje III –ąją vietą laimėjo 2 a klasės mokinė Marija Butautytė, II –oji vieta atiteko tos pačios  klasės mokinei Aurėjai Mačėnaitei , o I vietą iškovojo  1 a klasės mokinė Liepa Umbrasaitė. 3-4 klasių grupėje  III vieta džiaugėsi 3 a klasės mokinys Gabrielius Mockonis, II vieta buvo skirta 3 b klasės mokinei Viktorijai Linkevičiūtei, I vietos laimėtoju tapo 3 b klasės mokinys Nikita Varmaškin. Vertinimo komisija nuoširdžiai dėkojo visiems dalyvavusiems ir eilėmis šį rytmetį visus džiuginusiems mokinukams.

Nugalėtojai, pirmokėlė Liepa ir trečios klasės mokinys Nikita,  sausio 31 dieną mokyklos garbę gins Vilniaus miesto pradinių klasių meninio skaitymo konkurse. Linkime jiems sėkmės!